понеділок, 17 листопада 2014 р.

Змістовно і цікаво пройшли осінні канікули.
Гордимося танцюристами та спортсменами, які здобули під час змагань призові місця.

Черненко Віка 8 листопада приймала участь у Чемпіонаті Черкаської області з сучасних танців "Танцюючий листопад" - 2014 та зайняла І-ші місця в категорії Хіп-Хоп Соло Початківці та Хаус Соло Початківці, а також І-ше місце здобула їхня команда "I Love Jump". Вітаємо!!! Нових успіхів!!!

Романов Віталік одержав Диплом за зайняте ІІ-ге місце у змаганнях зі спортивних танців в категорії Діти 6-7 Н. Вітаємо!!! Нових досягнень!!!

Левченко Маша 25 жовтня зайняла І-ше місце в турнірі з боротьби дзюдо, а 25 листопада зайняла ІІІ місце у відкритому чемпіонаті Корсунь-Шевченківської ДЮСШ з боротьби дзюдо. Вітаємо!!! Нових звершень!!!

Соловей Артем взяв участь в чемпіонаті Черкаської області з сучасних танців "Танцюючий листопад" та був нагороджений Дипломом за зайняте 2 місце в категорії Хіп-Хоп Соло.